Mon - Sam: 09:00 AM - 07:00 PM
Ruf uns an +90 (552) 247 3335
Standort Vali Konağı Stras. Şişli/İstanbul

Kommentare

nisanur baş
nisanur baş
6 Şubat 2024
Çok memnun kaldığım bir klinik. Diş konusunda korkularım olmasına rağmen her konuda bana destek olan doktorum ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederim. Güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz.
Evren Erkut
Evren Erkut
11 Aralık 2023
Ben bir arkadaş tavsiyesi ile kendileriyle tanıştım. Telefonla aradığınızda ya da kliniğe gittiğinizde ilk olarak resepsiyon kısmında Elif Hanım sizi karşılıyor. Kendisi o kadar tatlı, o kadar güler yüzlü ve o kadar yardımcı oluyor ki içeri zaten yüzünüzde bir gülümseme ile giriyorsunuz. Benim gitme sebebim aslında çene sıkmasına karşı botoks yaptırmaktı. Diş, çene önemli olduğundan uzmanına yaptırmak daha doğru diye bir diş kliniği olarak kendilerini tercih ettim. Botoks işlemimi Ömer Bey yaptı(umarım ismini yanlış hatırlamıyorumdur). Eli inanılmaz hafif. İğneyi hissetmedim bile. Henüz etkisini göstermedi ama kontrollü ilerlemek adına ilk dozu düşük başlayıp etki etmezse ikinci doz için çağırıp ilave yapıyorlar. Yurtdışında yaşadığım için ikinci doz için hemen gidemeyeceğim ama gittiğimde yardımcı olacaklarını söylediler. 🙂 Diş genel muayenesini İdil Hanım yaptı. İnanılmaz tatlı bir insan. İnsan dişçi koltuğuna oturunca biraz tedirgin oluyor ama Nişantaşı Klinik’teki her diş doktoru sizi işlem öncesi çok rahatlatıyor. Köprümü çıkartıp, alttaki dişleri temizletmek istediğimi söylediğimde İdil Hanım kırılma riskine karşı uyardı ve genel olarak dişlerimin sağlıklı olduğunu, film çekilse bile köprüden kaynaklı alttaki dişlerin gözükmeyeceğini söyleyip, köprü altının nasıl ve ne ile temizlenmesi gerektiğine dair bilgi verdi. Son olarak da Erdi Bey ile işlem yaptırdım. Şeffaf diş kalıpları ile diş düzeltme üzerine konuştuk. Ön iki dişim yamuk ve diğer dişler arasında da boşluklar var. Düzeltme işleminin yapılabileceğini, ama estetik olarak kötü durmadığını, bir çok kadının kelebek dişlerini değiştirmediğini söyledi. :)) Hem İdil Hanım’ın hem de Erdi Bey’in olaya ticari yaklaşmamaları beni ayrıca mutlu etti. En son da Erdi Bey ile diş taşı temizliği yaptık. Hepsi inanılmaz kibar ve ilgiliydi. Çok memnun ayrıldım.
Servet Yakar
Servet Yakar
9 Kasım 2023
Kalite,hizmet ve güleryüzün doğru adresi. Kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissediyorsunuz
güneş çetinkaya
güneş çetinkaya
2 Ekim 2023
Çok memnun kaldım, Dr. İdil Hoca ve ekibi harikalar, çook teşekkür ediyorum. Ailecek Klinik Nişantaşı’na gidiyoruz her zaman çok mutlu ayrıldık, doktorları çok çok iyi.
Filiz Akpınar
Filiz Akpınar
27 Eylül 2023
Biz doktor bey ve tüm ekip olarak çok memnun kaldık. Herkes işini layıkıyla yapıyor herkese tavsiye ederim.
su savun
su savun
3 Nisan 2023
Ben Klinik Nişantaşı’nda diş teli tedavisi görüyorum.Doktorum Erdi Bey’i çok seviyorum gerçekten çok başarılı ve çok iyi bir ortodontist , dişlerimi ona emanet ederken bir kere bile şüphe duymadım henüz bir yıl olmamasına rağmen dişlerim çok çok güzel oldu aynı zamanda klinik oldukça temiz yalnızca doktorum değil orada çalışan herkes çok güler yüzlü ve iyi insanlar. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim 🌸
ebru güleryüz
ebru güleryüz
26 Şubat 2023
Diş taşı temizliği için gittim .Dişimde çürük ve tel kullandığımdan lekelerim çok fazlaydı.Dr.Berk Bey işlemi yaparken olabilecek en titiz,en açıklayıcı yönlendirmelerle işlemi yaptı.Çok memnun kaldım .Tavsiye ederim .
Jennifer Snook
Jennifer Snook
11 Mart 2021
Very professional and friendly staff.Highly recommended!
WIR SIND FÜR SIE DA

Einen Termin vereinbaren

Die Zufriedenheit der Patienten hat für uns oberste Priorität...

Warum Klinik Nişantaşı?

Einfache Terminvereinbarung

Wir halten alle unsere Kommunikationskanäle offen, damit unsere Patienten uns auf dem einfachsten Weg erreichen können.

Wir arbeiten mit Herz.

Wir arbeiten von ganzem Herzen für Ihre Zahngesundheit und legen Wert auf Ihre Zufriedenheit, damit Sie das schönste Lächeln haben können.

Wir stehen Ihnen zur Seite!

In unserer Klinik sind wir jederzeit bereit, Ihre dringenden zahnmedizinischen Probleme zu lösen - rund um die Uhr, an Wochenenden und Feiertagen.