Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00
Bizi Arayın +90 (552) 247 3335
Adres Vali Konağı Cad. Şişli/İstanbul

Dental Tomografi (3D)

Dental Tomografi (3D)

Dental tomografi, incelenmek istenen bölgenin kesitsel görüntüsünü üç boyutlu olarak alan görüntüleme yöntemidir. Dental tomografi ile normal röntgen filmlerinde görülmeyen kemik ve yumuşak doku detayları görülebilir.


Sıkça sorulan sorular ve cevapları :

İmplant planlamaları Çene kistlerinin görüntülenmesi Travma vakaları Kemik kırıklarının tespiti Kemik yapısının incelenmesi, İmplant planlamaları Çene kistlerinin görüntülenmesi Travma vakaları Kemik kırıklarının tespiti Kemik yapısının incelenmesi

Daha az radyasyon uygulanır Görüntü kalitesi yüksektir Yumuşak doku ve kemik dokusu daha detaylı olarak görülür, Daha az radyasyon uygulanır Görüntü kalitesi yüksektir Yumuşak doku ve kemik dokusu daha detaylı olarak görülür

İlk olarak iki yönlü dijital rehber görüntü çekilir. Daha sonra hasta hala cihazdayken ekrandaki görüntüde hedef bölge belirlenir. Hedeflenen bölgeden 3 boyutlu bir alanın dijital tomografik görüntüsü alınır., İlk olarak iki yönlü dijital rehber görüntü çekilir. Daha sonra hasta hala cihazdayken ekrandaki görüntüde hedef bölge belirlenir. Hedeflenen bölgeden 3 boyutlu bir alanın dijital tomografik görüntüsü alınır.
SİZİN İÇİN BURADAYIZ

RANDEVU OLUŞTUR

HASTA MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ…

Neden Klinik Nişantaşı?

Kolay Randevu

Hastalarımızın bize en kolay şekilde ulaşması için tüm iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz.

Gönülden Çalışıyoruz

Gönülden Çalışıyoruz En güzel gülüşe sahip olabilmeniz için diş sağlığınız için gönülden çalışıyor ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Yanınızdayız!

Kliniğimizde hafta sonları ve tatil günlerinde, günün herhangi bir saatinde acil diş sorunlarınızı çözmeye hazırız.