Mon - Sat: 9:00AM - 7:00PM
Location Vali Konağı Cad. Şişli/İstanbul

Lingual Ortodonti

Lingual Ortodonti

Lingual ortodonti, teller ve braketlerin dişin iç yüzeylerine yerleştirildiği ortodontik tedavidir. Dışarıdan görünmediği için hastanın dış görünüşü etkilenmez.
3722021-07-05-221315

Frequently Asked Questions and Answers :

Lingual ortodonti, diş ve kemik yapısı uygun olan her yaştan hastaya uygulanabilir. Estetik kaygısı olan hastalar tarafından daha çok tercih edilirler., Lingual ortodonti, diş ve kemik yapısı uygun olan her yaştan hastaya uygulanabilir. Estetik kaygısı olan hastalar tarafından daha çok tercih edilirler.

Lingual ortodontik tedavi yapılacak hastaya ilk muayenede ortodontik bozukluk tespit edilir ve hastanın ağız yapısına göre lingual tel tasarımı yapılır. Diğer braketlerden farklı olarak, dişlerin arka yüzey eğilimlerine göre laboratuvar ortamında hastaya özel olarak hazırlanırlar.

Hastanın estetik görünüşünü etkilemez. Teller ve braketler hastaya özel hazırlandığı için, tedavi sırasında minimum problem yaşanır.
WE ARE HERE FOR YOU

Make An Appointment

PATIENT SATISFACTION IS OUR TOP PRIORITY...

Why Klinik Nisantasi?

Easy Appointment

We keep all our communication channels open for our patients to reach us in the easiest way possible.

We Work from the Heart

We work wholeheartedly for your dental health and care about your satisfaction so that you can have the most beautiful smile.

We're with you!

At our clinic, we are ready to solve your urgent dental problems at any time of the day, on weekends and holidays.