Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00
Bizi Arayın +90 (552) 247 3335
Adres Vali Konağı Cad. Şişli/İstanbul

Lingual Ortodonti

Lingual Ortodonti

Lingual ortodonti, teller ve braketlerin dişin iç yüzeylerine yerleştirildiği ortodontik tedavidir. Dışarıdan görünmediği için hastanın dış görünüşü etkilenmez.
3722021-07-05-221315

Sıkça sorulan sorular ve cevapları :

Lingual ortodonti, diş ve kemik yapısı uygun olan her yaştan hastaya uygulanabilir. Estetik kaygısı olan hastalar tarafından daha çok tercih edilirler., Lingual ortodonti, diş ve kemik yapısı uygun olan her yaştan hastaya uygulanabilir. Estetik kaygısı olan hastalar tarafından daha çok tercih edilirler., Lingual ortodonti, diş ve kemik yapısı uygun olan her yaştan hastaya uygulanabilir. Estetik kaygısı olan hastalar tarafından daha çok tercih edilirler., Lingual ortodonti, diş ve kemik yapısı uygun olan her yaştan hastaya uygulanabilir. Estetik kaygısı olan hastalar tarafından daha çok tercih edilirler.

Lingual ortodontik tedavi yapılacak hastaya ilk muayenede ortodontik bozukluk tespit edilir ve hastanın ağız yapısına göre lingual tel tasarımı yapılır. Diğer braketlerden farklı olarak, dişlerin arka yüzey eğilimlerine göre laboratuvar ortamında hastaya özel olarak hazırlanırlar., Lingual ortodontik tedavi yapılacak hastaya ilk muayenede ortodontik bozukluk tespit edilir ve hastanın ağız yapısına göre lingual tel tasarımı yapılır. Diğer braketlerden farklı olarak, dişlerin arka yüzey eğilimlerine göre laboratuvar ortamında hastaya özel olarak hazırlanırlar.

Hastanın estetik görünüşünü etkilemez. Teller ve braketler hastaya özel hazırlandığı için, tedavi sırasında minimum problem yaşanır., Hastanın estetik görünüşünü etkilemez. Teller ve braketler hastaya özel hazırlandığı için, tedavi sırasında minimum problem yaşanır.
SİZİN İÇİN BURADAYIZ

RANDEVU OLUŞTUR

HASTA MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ…

Neden Klinik Nişantaşı?

Kolay Randevu

Hastalarımızın bize en kolay şekilde ulaşması için tüm iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz.

Gönülden Çalışıyoruz

Gönülden Çalışıyoruz En güzel gülüşe sahip olabilmeniz için diş sağlığınız için gönülden çalışıyor ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Yanınızdayız!

Kliniğimizde hafta sonları ve tatil günlerinde, günün herhangi bir saatinde acil diş sorunlarınızı çözmeye hazırız.