Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00
Bizi Arayın +90 (552) 247 3335
Adres Vali Konağı Cad. Şişli/İstanbul

Metal Braketler

Metal Braketler

Metal braketler, ortodontik tedavi denilince ilk akla gelen şeydir. Özellikle çocuklarda ortodontik tedavi için tercih edilmekle birlikte, tüm ortodontik bozukluklarda kullanılabilmektedir.
1172021-07-04-193849

Sıkça sorulan sorular ve cevapları :

Görünürlüğü yüksek olduğu için estetik değildir. Estetik kaygısı olan hastalar için uygun değildir. Metal alerjisi bulunan kişilerde alerjik reaksiyon oluşturabilirler. Metal braketlerin dayanıklılığı yüksektir, kırılmaları zordur. Tüm tedavilerde kullanılabilir, tüm diş hareketlerini gerçekleştirebilirler. Seramik braketlere göre tedavi daha hızlıdır. Metal braketler daha ucuzdur., Görünürlüğü yüksek olduğu için estetik değildir. Estetik kaygısı olan hastalar için uygun değildir. Metal alerjisi bulunan kişilerde alerjik reaksiyon oluşturabilirler. Metal braketlerin dayanıklılığı yüksektir, kırılmaları zordur. Tüm tedavilerde kullanılabilir, tüm diş hareketlerini gerçekleştirebilirler. Seramik braketlere göre tedavi daha hızlıdır. Metal braketler daha ucuzdur.
SİZİN İÇİN BURADAYIZ

RANDEVU OLUŞTUR

HASTA MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ…

Neden Klinik Nişantaşı?

Kolay Randevu

Hastalarımızın bize en kolay şekilde ulaşması için tüm iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz.

Gönülden Çalışıyoruz

Gönülden Çalışıyoruz En güzel gülüşe sahip olabilmeniz için diş sağlığınız için gönülden çalışıyor ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Yanınızdayız!

Kliniğimizde hafta sonları ve tatil günlerinde, günün herhangi bir saatinde acil diş sorunlarınızı çözmeye hazırız.