Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00
Bizi Arayın +90 (552) 247 3335
Adres Vali Konağı Cad. Şişli/İstanbul

Dental İmplantlar

Dental İmplantlar

Dental implant; eksik dişlerin yerine çene kemiği içerisine yerleştirilen ve diş kökü görevi üstlenen titanyum vidalardır. Dental implantlar ile hem eksik olan çiğneme fonksiyonu geri kazandırılır, hem dediş eksikliğinin sebep olduğu estetik sorunlar iyileştirilmiş olur.

Tedavi süresi her vaka için değişiklik göstermekle birlikte, ortalama 3-4 aylık bir tedavi sürecidir. Tedavi sırasında hastayı dişsiz bırakmamak için geçici dişler yapılır. İlk seansta cerrahi işlem uygulanarak implant çene kemiğine yerleştirilir.2-3 ay kadar dental implantların çene kemiğine kaynaması için beklendikten sonra, implant üstü protezler yapılarak dişler gerekli fonksiyonlarını yerine getirebilir.

Sıkça sorulan sorular ve cevapları :

Dental implantların en büyük artısı, diğer sağlıklı dişlere işlem yapmak zorunda olmamaktır. Eksik dişlerin yerini doldurmasının yanı sıra, çene kemiğinin erimesini durdurduğu için de önerilen bir tedavi seçeneğidir., Dental implantların en büyük artısı, diğer sağlıklı dişlere işlem yapmak zorunda olmamaktır. Eksik dişlerin yerini doldurmasının yanı sıra, çene kemiğinin erimesini durdurduğu için de önerilen bir tedavi seçeneğidir.

Gerekli ağız ve diş bakımı iyi yapıldığı sürece, hastalar çok uzun yıllar implantlarını sorunsuzca kullanabilir., Gerekli ağız ve diş bakımı iyi yapıldığı sürece, hastalar çok uzun yıllar implantlarını sorunsuzca kullanabilir.

Yapılan radyolojik ve ağız içi muayene sonrasında, kontrol altında sistemik rahatsızlığı olan bireyler dahil olmak üzere tüm sağlıklı kişilere implant uygulanabilir., Yapılan radyolojik ve ağız içi muayene sonrasında, kontrol altında sistemik rahatsızlığı olan bireyler dahil olmak üzere tüm sağlıklı kişilere implant uygulanabilir.

Tedavi süresi her vaka için değişiklik göstermekle birlikte, ortalama 3-4 aylık bir tedavi sürecidir. Tedavi sırasında hastayı dişsiz bırakmamak için geçici dişler yapılır. İlk seansta cerrahi işlem uygulanarak implant çene kemiğine yerleştirilir.2-3 ay kadar dental implantların çene kemiğine kaynaması için beklendikten sonra, implant üstü protezler yapılarak dişler gerekli fonksiyonlarını yerine getirebilir., Tedavi süresi her vaka için değişiklik göstermekle birlikte, ortalama 3-4 aylık bir tedavi sürecidir. Tedavi sırasında hastayı dişsiz bırakmamak için geçici dişler yapılır. İlk seansta cerrahi işlem uygulanarak implant çene kemiğine yerleştirilir.2-3 ay kadar dental implantların çene kemiğine kaynaması için beklendikten sonra, implant üstü protezler yapılarak dişler gerekli fonksiyonlarını yerine getirebilir.
SİZİN İÇİN BURADAYIZ

RANDEVU OLUŞTUR

HASTA MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ…

Neden Klinik Nişantaşı?

Kolay Randevu

Hastalarımızın bize en kolay şekilde ulaşması için tüm iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz.

Gönülden Çalışıyoruz

Gönülden Çalışıyoruz En güzel gülüşe sahip olabilmeniz için diş sağlığınız için gönülden çalışıyor ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Yanınızdayız!

Kliniğimizde hafta sonları ve tatil günlerinde, günün herhangi bir saatinde acil diş sorunlarınızı çözmeye hazırız.