Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00
Bizi Arayın +90 (552) 247 3335
Adres Vali Konağı Cad. Şişli/İstanbul

Önleyici Ortodontik Tedavi

Önleyici Ortodontik Tedavi

Önleyici ortodontik tedavi, ortaya çıkabilecek ortodontik problemleri erkenden tespit ederek, tel tedavisine gerek kalmadan dişlerin estetiğini korumak için önlem almaktır. Özelikle çocuklarda düzenli kontroller bu yüzden çok önemlidir.
5822021-07-04-194513

Sıkça sorulan sorular ve cevapları :

Erken yaşlarda fark edilen ortodontik bozuklukların tedavisi daha kolaydır ve ileri yaşlarda daha büyük problemlerin ortaya çıkmasını önlemesi açısından önemlidir., Erken yaşlarda fark edilen ortodontik bozuklukların tedavisi daha kolaydır ve ileri yaşlarda daha büyük problemlerin ortaya çıkmasını önlemesi açısından önemlidir., Erken yaşlarda fark edilen ortodontik bozuklukların tedavisi daha kolaydır ve ileri yaşlarda daha büyük problemlerin ortaya çıkmasını önlemesi açısından önemlidir., Erken yaşlarda fark edilen ortodontik bozuklukların tedavisi daha kolaydır ve ileri yaşlarda daha büyük problemlerin ortaya çıkmasını önlemesi açısından önemlidir.

Diş ve çene yapılarına zarar veren kötü alışkanlıklar önlenir. Çene büyümesi engellenir. Dişler, çene ve yüz yapısı ile uyumlu hale getirilir., Diş ve çene yapılarına zarar veren kötü alışkanlıklar önlenir. Çene büyümesi engellenir. Dişler, çene ve yüz yapısı ile uyumlu hale getirilir.
SİZİN İÇİN BURADAYIZ

RANDEVU OLUŞTUR

HASTA MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ…

Neden Klinik Nişantaşı?

Kolay Randevu

Hastalarımızın bize en kolay şekilde ulaşması için tüm iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz.

Gönülden Çalışıyoruz

Gönülden Çalışıyoruz En güzel gülüşe sahip olabilmeniz için diş sağlığınız için gönülden çalışıyor ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Yanınızdayız!

Kliniğimizde hafta sonları ve tatil günlerinde, günün herhangi bir saatinde acil diş sorunlarınızı çözmeye hazırız.