Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00
Bizi Arayın +90 (552) 247 3335
Adres Vali Konağı Cad. Şişli/İstanbul

Dijital Diş Hekimliği

Dijital Diş Hekimliği

Dijital diş hekimliği; geleneksel yöntemlerle yapılan işlemlerin, bilgisayar desteği ile tasarıma ve üretime dönüştürülmesidir. Dijital diş hekimliği özellikle protez planlaması ve implant cerrahisinde güvenli uygulamalar sunar.

Sıkça sorulan sorular ve cevapları :

Bilgisayar sistemi ile tek seansta tedavi yapılabilmekte ve yaklaşık iki saatte sonuç alınabilmektedir. CAD/CAM sistemi ile konvansiyonel yöntemlerle işlenmesi kolay olmayan fakat estetik görüntüsü ve biyolojik uyumluluğu yüksek materyallerin kullanımı geliştirilmiş ve artmıştır Eski ölçü alma yöntemi ile ölçü alınırken ortaya çıkabilen öğürme, mide bulantısı gibi refleksleri ortadan kaldırdığından hastalar için avantajlıdır. Dijital diş hekimliği ile diş hekimine ve diş teknisyenine bağlı başarısızlıklar ortadan kalkmaktadır., Bilgisayar sistemi ile tek seansta tedavi yapılabilmekte ve yaklaşık iki saatte sonuç alınabilmektedir. CAD/CAM sistemi ile konvansiyonel yöntemlerle işlenmesi kolay olmayan fakat estetik görüntüsü ve biyolojik uyumluluğu yüksek materyallerin kullanımı geliştirilmiş ve artmıştır Eski ölçü alma yöntemi ile ölçü alınırken ortaya çıkabilen öğürme, mide bulantısı gibi refleksleri ortadan kaldırdığından hastalar için avantajlıdır. Dijital diş hekimliği ile diş hekimine ve diş teknisyenine bağlı başarısızlıklar ortadan kalkmaktadır., Bilgisayar sistemi ile tek seansta tedavi yapılabilmekte ve yaklaşık iki saatte sonuç alınabilmektedir. CAD/CAM sistemi ile konvansiyonel yöntemlerle işlenmesi kolay olmayan fakat estetik görüntüsü ve biyolojik uyumluluğu yüksek materyallerin kullanımı geliştirilmiş ve artmıştır Eski ölçü alma yöntemi ile ölçü alınırken ortaya çıkabilen öğürme, mide bulantısı gibi refleksleri ortadan kaldırdığından hastalar için avantajlıdır. Dijital diş hekimliği ile diş hekimine ve diş teknisyenine bağlı başarısızlıklar ortadan kalkmaktadır., Bilgisayar sistemi ile tek seansta tedavi yapılabilmekte ve yaklaşık iki saatte sonuç alınabilmektedir. CAD/CAM sistemi ile konvansiyonel yöntemlerle işlenmesi kolay olmayan fakat estetik görüntüsü ve biyolojik uyumluluğu yüksek materyallerin kullanımı geliştirilmiş ve artmıştır Eski ölçü alma yöntemi ile ölçü alınırken ortaya çıkabilen öğürme, mide bulantısı gibi refleksleri ortadan kaldırdığından hastalar için avantajlıdır. Dijital diş hekimliği ile diş hekimine ve diş teknisyenine bağlı başarısızlıklar ortadan kalkmaktadır.
SİZİN İÇİN BURADAYIZ

RANDEVU OLUŞTUR

HASTA MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ…

Neden Klinik Nişantaşı?

Kolay Randevu

Hastalarımızın bize en kolay şekilde ulaşması için tüm iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz.

Gönülden Çalışıyoruz

Gönülden Çalışıyoruz En güzel gülüşe sahip olabilmeniz için diş sağlığınız için gönülden çalışıyor ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Yanınızdayız!

Kliniğimizde hafta sonları ve tatil günlerinde, günün herhangi bir saatinde acil diş sorunlarınızı çözmeye hazırız.