Pzt - Cmt: 09:00 - 19:00
Bizi Arayın +90 (552) 247 3335
Adres Vali Konağı Cad. Şişli/İstanbul

Çene ve Yüz Kırıklarının Cerrahi Tedavisi

Çene ve Yüz Kırıklarının Cerrahi Tedavisi

Çene ve yüz kırıkları, genellikle trafik kazası, iş kazası ya da darp sonucu görülmekle birlikte estetik, çiğneme ve konuşma gibi fonksiyonları etkilemektedir. Çene ve yüz bölgesi kırıkları şekil bozukluklarına sebep olabilir. Göz çevresi kemiklerinde oluşan kırıklar gözde hareket kısıtlılığı, çift görme veya görme kaybına sebep olabilir. Elmacık kemiğinde oluşan kırıklar, çenenin hareketini engelleyebilir.
7132021-07-04-203827

Sıkça sorulan sorular ve cevapları :

Genellikle çökmüş olan kırık hatları tekrar eski pozisyonlarına getirilerek, bir plak vida yardımıyla sabitlenerek operasyon yapılır. Kemik dışında sinir ya da yumuşak dokularda hasar varsa, o bölgeler de tedavi edilir. Bazı durumlarda diş hekiminin, plastik cerrahla birlikte operasyonu gerçekleştirmesi gereklidir., Genellikle çökmüş olan kırık hatları tekrar eski pozisyonlarına getirilerek, bir plak vida yardımıyla sabitlenerek operasyon yapılır. Kemik dışında sinir ya da yumuşak dokularda hasar varsa, o bölgeler de tedavi edilir. Bazı durumlarda diş hekiminin, plastik cerrahla birlikte operasyonu gerçekleştirmesi gereklidir.
SİZİN İÇİN BURADAYIZ

RANDEVU OLUŞTUR

HASTA MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ…

Neden Klinik Nişantaşı?

Kolay Randevu

Hastalarımızın bize en kolay şekilde ulaşması için tüm iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz.

Gönülden Çalışıyoruz

Gönülden Çalışıyoruz En güzel gülüşe sahip olabilmeniz için diş sağlığınız için gönülden çalışıyor ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Yanınızdayız!

Kliniğimizde hafta sonları ve tatil günlerinde, günün herhangi bir saatinde acil diş sorunlarınızı çözmeye hazırız.